درباره ما

خانه / درباره ما

ما آینده را با تجربیات گذشته خود می سازیم

شرکت آراد چوب پویان صنعت با برند تجاری RadDoor فعالیت خود را از نیمه اول سال ۱۴۰۱ خورشیدی در زمینه طراحی ، تولید و عرضه درب های اتاقی شروع کرده است . RadDoor با ارتقای استانداردهای کمی و کیفی ، سلامت محصولات ، طراحی مدرن و همچنین ارائه خدمات روز دنیا ، سعی در پیشبرد اهداف خود دارد .

RadDoor موفقیت زیادی در پیروی از روندهای روز را کسب کرده و این مهم را مدیون استفاده از دانش ، تکنولوژی پیشرفته و کادر فنی مجرب خود می داند . این مجموعه با بهره گیری از طراحی خلاقانه ، تنوع محصول ، بالابردن استحکام ساختاری و ظرافت ، هر روز بهتر عمل کرده و همواره تلاش می کند راهکارهای جدیدی را در ارتقا سطح خدمات و محصولات خود ارائه دهد .

ماموریت

با اعتماد به نفس بالا در طراحی و کیفیت ، حساس به محیط زیست و جامعه ، ارز آوری و ارزش افزوده برای ایران عزیز ، تحقیق و توسعه و ایجاد روابط خوب با اطرافیان و ترغیب آنها برای همکاری با ما و در نهایت تشکیل خانواده بزرگ RadDoor با کارفرمایان ، نمایندگان ، مشتریان و کارمندان مجموعه .

چشم انداز

با تجهیزات و فناوری دائماً بروز شده ، رعایت اصول کاری صادقانه ، رضایت مشتری و خدمات عالی ، یکی از شناخته شده ترین و برگزیده ترین برند این حوزه در ایران و جهان باشیم.